שירות חדרים 2022

קבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן פוגשת את תזמורת הרחוב הירושלמית ברשת מלונות בראון

יום חמישי, 12.5 | מלונות וילה בראון, בראון JLM, בראון מחנה יהודה

שיתוף פעולה יוצא דופן וראשון מסוגו של תזמורת הרחוב הירושלמית עם קבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן, המפגיש מחול, מוסיקה ומרחב לערב של יצירה ירושלמית במלונות בראון בירושלים. לערב אחד, יהפכו חללי וחדרי המלונות ׳וילה בראון׳, ׳בראון JLM' ו׳בראון מחנה יהודה׳ לבמות אינטימיות עליהן יוצגו מופעי מחול ומוסיקה קצרים ואינטימיים.

חלקו הראשון של הערב יתקיים במלונות ׳בראון JLM׳ ו׳וילה בראון׳, בהם יוצגו 4 עבודות קצרות של שיתופי פעולה בין מוסיקאים מתזמורת הרחוב הירושלמית לרקדנים ויוצרים מקבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן. עבודות אינטימיות אלה יארחו קבוצות קטנות של עד חמישה אנשים בקהל בכל מופע, ויוצגו מספר פעמים לאורך הערב (18:00-21:00).

חלקו השני של הערב יתקיים בלובי מלון ׳בראון מחנה יהודה׳ עם קונצרט מרכזי של תזמורת הרחוב הירושלמית בהרכב של 15 נגני כלי קשת, שינגנו מוסיקה קלאסית קלה ועיבודים מיוחדים לשירים ישראלים ופופ, בשיתוף רקדנים ויוצרים מקבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן. ניצוח: יהונתן שפנדורף.

מלון וילה בראון |  רחוב הנביאים 54, ירושלים

18:00-21:00

עבודה מס' 1: חדר אימון

כוריאוגרפיה וביצוע: יואנה בליקמן

כלי הקשה: דר לוי

עבודה מס’ 2: IN-COUNTER

כוריאוגרפיה: קלאודיה לה ויסטה

רקדנים: יוליה מזסצקיה ואורי דיקר

צ׳לו: ניצן גל

מלון בראון  JLM  | רחוב הלל 41, ירושלים

18:00-21:00

עבודה מס’ 1: Sweets

כוריאוגרפיה: אלעד שכטר

פרפורמר: מיכאל לוי

נבל: שרי שמש שבתאי

תלבושות: יעל שטרנברג

עבודה מס’ 2: Dissue

כוריאוגרפיה: אלעד שכטר בשיתוף עירד אבני

מבצע: עירד אבני

בסון: מיכאל רוסלר

בראון מחנה יהודה | רחוב יפו 105 ירושלים

21:30

קונצרט מרכזי של תזמורת הרחוב הירושלמית בהרכב של 15 נגני כלי קשת, שינגנו מוסיקה קלאסית קלה ועיבודים מיוחדים לשירים ישראלים ופופ, בשיתוף רקדנים מקבוצת המחול ק.ט.מ.ו.ן. ניצוח: יהונתן שפנדורף.

ארועי 'שרות חדרים' מתאפשרים בזכות תמיכתם הנדיבה של: הקרן לירושלים משרד התרבות, עיריית ירושלים, קרן משפחת ליכטאג, ייעוץ משפטי – קרמר-שפירא-שניידר, עמוס כץ ושות' רואי חשבון.

הצטרפו לניוזלטר