פחד גבהים

-בכורה-

העניין שלי בציפורים החל ב-2019 לאחר קריאת מאמר על היכחדות ציפורי השיר בארץ. "הציפורים משקפות את הסביבה, הן בבואה של מצבנו הסביבתי" [עמיר בלבן]. הציפורים מעלות בי סקרנות גדולה מתוך העיסוק בתנועה ובחלל: מעסיקה אותי המכניקה של התעופה, חיסכון באנרגיה, נחיתה והמראה, דאייה, עופות משוללי כושר מעוף, ציפורי מים ועוד. בוערת בי התשוקה להעביר את המסר ולספר על מה שהיה כאן כדי שלא יעלם.

כוריאוגרפיה: מעין ליבמן-שרון

רקדנים: איתמר גלינה, הראל קיי

מוסיקה: ברק אולייר

תלבושות: מעיין ליבמן שרון

מילים ולחן שיר פסקול: הראל קיי

היצירה נוצרה ברזידנסי במאי 2022 SE.S.TA – Centre for Choreographic Development , Žďár nad Sázavou, צ'כיה, ועלתה שם כעבודה בתהליך בסיומו.

מעין ליבמן שרון, כוריאוגרפית, ירושלמית, מנהלת ומלווה אמנותית, מרצה במכללה גבוהה לאמנות וחברה בעמותת הכוריאוגרפים. בעלת תואר מוסמך M.Mus במחול בהתמחות בכוריאוגרפיה מהאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, B.Dance של האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים ותואר ראשון בריפוי בעיסוק.

היכחדות ובדידות במאה ה- 21, משבר האקלים, אינטימיות ואנושיות על במה והפער בין מציאות לפנטזיה, הם חלק משורת הנושאים שמפעילים את מעין בשנים האחרונות.

נקודת המוצא של יצירותיה שואבת השראתה משיתופי פעולה עם אמנים מתחומי מדיה שונים, מדענים ואנשי רוח, שקיבלו ביטוי בפרויקטים מגוונים גם בחללים לא קונבנציונליים.

מעין מעלה יצירותיה בפסטיבלים, מוזיאונים וגלריות בארץ ובאירופה.

לרכישת כרטיסים

הצטרפו לניוזלטר