הדות

הדות היא אוסף של הדהודים.
אלתור במחול, קול, צליל, טקסט והיחסים ביניהם.
כל הד הוא משחק חדש, שהקהל (!) מתחיל. המופע הוא עולם בו הקהל מוזמן לשהות, להקשיב, לראות את עצמו בתוכו. מרחב אינטימי, המתהווה בהשתתפות הקהל.
שניים עשר מופעים חד פעמיים, בהם אנחנו חוקרים את עצמנו כבני אדם ואת היחסים בינינו כשותפים לחיים. מה זה להרגיש בטוח. מי אני כשאני אנושי, ורואים לי.

מופיעים יוצרים: ליה עמית, גלעד זאב
מוסיקה מקורית: ליה עמית, גלעד זאב

ליה עמית, ירושלמית, פועלת בשדות של טיפול, יצירה, אלתור, תודעה וחיבור.
פסיכותרפיסטית סומטית, אמנית יוצרת ומורה לקול ותנועה.
ליה יוצרת ומופיעה בארץ ובברלין בשיתוף פעולה עם מוסדות ויחידים ביניהם CCA, TanzFabrik Berlin, עיריית תל אביב, פסטיבל שייח אבריק לתרבות אזרחית, "בין שמיים לארץ", "נפגשות" בחסות עיריית תל אביב, קולקטיב אוגוסטין, פיי שפירו ואנסמבל אינסוף. שותפה יוצרת וחיה עם גלעד זאב. מחזיקה מרחבים למפגש דרך אלתור ביחידים ובקבוצות.

"אני חוקרת דרך גוף, תנועה, קול, מגע, וטקסט. הכלי שלי הוא ביטוי ומופע מבוסס הקשבה. המשאלה העמוקה בבסיס היצירה שלי הוא מפגש כנה במרחב יצירתי, כמעבדה לחקר של יחסים, בין העצמי לחלקיו, בין האני לאחר. האלתור עבורי הוא מרחב משחקי דרכו נוצרות יצירות אקספרימנטליות עשויות חומרים חיים. לא ידוע בו אנחנו מסכימות להפגש, והוא יוצר אותנו."

 

גלעד זאב, פרפורמר, יוצר קולנוע, מורה. בוגר תואר ראשון לספרות השוואתית ולימודי מזרח התיכון באוניברסיטת ברקלי, קליפורניה.
גלעד יוצר ועוסק בסיפור סיפורים. היצירה של גלעד עוסקת באינטימיות, משחק, צחוק, התבוננות.
שיתופי פעולה אחרונים בישראל ובקליפורניה: "גוף אחת שתיים", פסטיבל בין שמיים וארץ. "יש כאן מקום", שייח אברייק לתרבות אזרחית. "זרום עם זה", פסטיבל במפה לקולנוע, קליפורניה. "רשת החיים", סדרות מופעי "מונסטרוק", סן פרנסיסקו. "גאז' מי לייב", ציפורי גן עדן, ברקלי, קליפורניה.


גלעד חי, אוהב ולומד עם ליה עמית בירושלים. לרוב יימצא עושה מוסיקה, רוקד, משחק עם עצים וקורא.

 

לרכישת כרטיסים

הצטרפו לניוזלטר