ג'מעה

החיתוך של מוזיקת הראפ, ייחודי לדיבור, לשירה, לקצב. השילוב בין המוזיקה המוכרת לשפה הערבית יוצר מסגרת חדשה, יצירה מקומית שנעה בין מזרח ומערב. בתקווה שהשימוש במוזיקה הייחודית בשפה קרובה אך רחוקה, ייצור קירוב וחיבור בין אוכלוסיות בעיר המורכבת והמרתקת שלנו.

כוריאוגרפיה: מעיין ליבמן-שרון
משתף פעולה ומוזיקה: רמזי אל שפינוזה
רקדניות: שחף אלימלך, נטלי אפריאט
תלבושות: אוסף פרטי
צילום: נטשה שחנס

כוריאוגרפית, ירושלמית, אוצרת ומנהלת אמנותית, חברה בעמותת הכוריאוגרפים. בעלת תואר מוסמך M.Mus במחול בהתמחות בכוריאוגרפיה מהאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, B.Dance של האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים ותואר ראשון בריפוי בעיסוק.

מעלה יצירותיה בפסטיבלים, מוזיאונים וגלריות בארץ ובחו"ל ביניהם: 'שבוע המחול הבינלאומי' של מרכז מחול שלם, פסטיבל 'אינטימדאנס', פסטיבל 'בין שמים לארץ' , '80 בריבוע' סוזן דלל, 'מקודשת' עונת התרבות בירושלים,  פסטיבל 'מיפו עד אגריפס', פסטיבל 'ארנבת מרץ' בכלים, 'זירת מחול' הזירה הבין תחומית, טקס חלוקת הפרסים דן דוד, ובמוזיאון מוסקבה, מוזיאון ישראל, מוזיאון ארצות המקרא, מוזיאון חיפה לאמנות, מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון מגדל דוד, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים, מוזיאון היכל שלמה ועוד. נקודת המוצא של יצירתה שואבת השראתה משיתופי פעולה עם אמנים מתחומי מדיה שונים כגון אמנות פלסטית, אמנות חזותית ווידאו. שיתוף הפעולה העיקרי שלה בשנים האחרונות הוא עם יוצרת הוידאו יערה ניראל. הקימה וניהלה אמנותית בשנים 2017-18 את תכנית 'מעמקים'- ליווי תהליכי יצירה בתמיכת המרכז האמריקאי בירושלים. בשנת 2019 היא אצרה, ניהלה אמנותית וליוותה את יצירות המקור הישראליות שעלו בבכורה בשבוע המחול הבינלאומי של מרכז מחול שלם. באותה שנה גם אצרה את מופעי המחול שעלו בטרום בכורה ב'ביאנלה של ירושלים' בשיתוף פעולה עם מרכז מחול שלם והביאנלה. נתמכת על ידי מינהל תרבות, מועצת הפיס לתרבות ואמנות, קרן רבינוביץ' ועיריית ירושלים.

הצטרפו לניוזלטר